Lyžovanie

Príchod:
calendar
Odchod:
calendar
Počet osôb:
minus plus
Cena za osobu / noc:

Stát / Oblast: 
plus
Středisko: 
plus
Typ ubytovania: 
plus
Požadujem: 
plus Zrušit vše
Vyhľadaj

Kontaktujte nás

+420 542 215 267 » viac

Kontaktujte nás:

Pre zobrazenie všetkých kontaktov prosím kliknite

Podmínky uživania

Prečo s nami na dovolenku

 • Zázemie stabilnej spoločnosti
 • Rozsiahla databáza ubytovacích kapacít všetkých typov
 • On-line rezervácie a platba z domova
 • Viac ako 20 kritérií pre vyhľadávanie
 • Detailne spracovaná ponuka s informáciami o okolí
 • Jedinečné vyhľadávanie cez mapu Google
 • Rozsiahle fotogalérie ubytovacích jednotiek
 • Široká ponuka zliav (First minute, Last minute, Špeciálne ponuky)
 • Garancia najnižších cien
 • Pre rezerváciu väčšinou stačí zaplatiť zálohu
 • Dovolenka na splátky
 • Zľavy pre stálych zákazníkov
 • Destinačné stránky
 • Užitočné informácie na cestu
 • Okrem predností ponúkaných objektov uvádzame aj prípadné nedostatky
 • Dôvera klientov z 35 krajín
 • Sme členom národných centrál cestovného ruchu AČCKA (CZ), SACKA (SR), DRV (DE), PIT (PL).
 • Panoramatické zábery okolia

ZIMNÁ SEZÓNA 2010/2011 - TALIANSKO
Tarvisio Camporosso - Monte Lussari

Lyžovanie bez čakania v radoch | 4km zjazdovka Prampero | Fantastická panoráma

PENZIONY sa nachádzajú tesne pod vrcholom Monte Lussari vo výške 1.770 m.n.m. Chata je priamo na štarte jednej z najlepších talianských zjazdoviek - Prampero - dlhej takmer 4.000 m. Veľkou výhodou je lyžovanie bez radov na lanovku. Tiež znalci free ride lyžovania nájdu ideálne terény kúsok od chaty na svahoch Monte Cacciatore. Prístup k chate je iba kabínovou lanovkou zo stanice Tarvisio Camporosso. Na vrchole sa nachádza len niekoľko horských chát a domčekov a malý kostolík Maria Monte Lussari. Je to najvyššie položené pútnické miesto a svätyňa v Európe. Je tu tiež malá ulička so suvenírmi a kaviarňou.

Ak by ste uprednostnili bývanie v údolí, môžete sa ubytovať v hoteli Alessandro.

Lyžovanie:
Vynikajúca zjazdovka "Prampero" dlhá 3.930 m priamo pred penziónmi. V Tarvisiu nájdete celkovo 25 km zjazdoviek (2 čierne, 6 červených, 7 modrých), 2 telekabinové lanovky, 5 sedačiek, 5 vlekov a 60 km kvalitných bežeckých tratí.

SKIPAS, ktorý si u nás objednáte, plati pre skiareály TARVISIA, SELLA NEVEA / BOVEC (pre skipasy na 4 a viac dní), RAVASCALETTO / ZONCOLAN, FORNI DI SOPRA, PIANCAVALO.

V prípade zlého počasia môže prevádzkovateľ skiareálu rozhodnúť o uzavretí zjazdoviek. Za skipasy, ktoré boli do tej doby klientom predané, nie je možné u CK Adria Databanka nárokovať finančnú kompenzáciu. V opačnom prípade Vám bude čiastka vrátená na základe originálu platného voucheru na skipas.

Mapa zjazdoviek

Upozorňujeme, že deti do 14 rokov musia mať na lyžovanie helmu.

Zľavy:
Deti narodené od roku 2003 (vrátane), ktoré lyžujú spoločne s platiacim dospelým, majú skipas za 1 EUR / deň (platí sa na mieste). Dospelý musí preukázať vek dieťaťa. Deti od 2 rokov do 7 rokov, ktoré využívajú skipas za 1 EUR / deň, platia len ubytovanie. Seniori narodení do roku 1934 (vrátane) majú skipas zadarmo, ak si ho každý deň vyzdvihnú na pokladni agentúry pod vlekom.
Pre skupiny - každá 26. osoba má skipas zadarmo.

Ďalšie zľavy na deti nájdete v cenníkoch jednotlivých objektov.

Pokiaľ si objednáte zimný pobyt do 31.10.2010 poskytneme Vám zľavu 20€ / os.

Doprava:
Najkratšia trasa z Bratislavy je: Wien - Graz - Klagenfurt - Villach - Tarvisio - Tarvisio Camporosso. (Pozri interaktívnu mapu) Po zjazde z diaľnice prejdete asi 4 km strediskom Tarvisio. Zaparkujete zadarmo na nestráženom parkovisku v Tarvisiu pod lanovkou na Monte Lussari. Veci prenesiete do kabínky a presuniete sa na hornú stanicu. Odtiaľ prejdete do penziónu (cca 200 m). Ak máte viac ťažších batožín, môžete prísť do chaty a poprosiť majiteľa o prevezenie Vašich vecí snežným skútrom. V dopoludňajších hodinách 9.00 - 12.00 a medzi 15.00-16.00 Vám rád pomôže. Príchod do Tarvisia je nutné naplánovať tak, aby ste boli s vecami u kabínky najneskôr v 15.00 - 16.00.

Penzion Giorgio:
Na prízemí penziónu sa nachádza štýlová horská reštaurácia, bar s posedením, TV so satelitom a salónik pre skupinu až 16 priateľov, lyžiareň a vonkajšia slnečná terasa s prekrásnym panoramatickým výhľadom na Alpy. V chate je príjemná domáca atmosféra. Majiteľ penziónu hrá na harmoniku a v prípade veselé party svojich hostí rád zabaví. Ak je v skupine nejaký gitarista, nemusí si nástroj brať so sebou, nástroj je na chate. Na prvom poschodí chaty je umiestneno celkvo 11 dvoch, troch a štvorlôžkových izieb. Počas pobytu máte možnosť ochutnať množstvo talianskych špecialít. Na jedálníčku je takmer 30 jedál. Odporúčame vyskúšať napr. miestnú špecialitu, vynikajúcu hustú polievku z niekoľkých druhov húb (Crema di fungi porcini) alebo niektorý z domácich ostrých likérov s ovocím na bare chaty.
Popis jednotiek a objednávka Giorgio

Penzion Antonella:
Príjemný penzión ležiaci pod kostolíkom Maria Monte Lussari. Ubytovanie je v dvoch príjemne zariadených izbách s dreveným nábytkom v jednoduchom horskom štýle. Z izieb je nádherný pohľad na okolitú prírodu. Stravovať sa môžete priamo v penzióne, kde majiteľka ponúka výbornú domácu taliansku polpenziu.
Popis jednotiek a objednávka Antonella

Penzion Alfredo:
Penzión so slnečnou terasou, ktorá nielen v zime ponúka neskutočné pohľady do okolitej krajiny. Stačí Vám sa tu zastaviť a relaxovať po náročnom dopoludnia na zjazdovke. Penzión ponúka ubytovanie v 7 dvojposteľových, 4 trojposteľových a 4 štvorlôžkových izbách. Izby sú v klasickom horskom štýle. Penzión ponúka kvalitnú polpenziu.
Popis jednotiek a objednávka Alfredo

Hotel Alessandro:
Jediný hotel, ktorý Vám neponúkame priamo na vrchole Monte Lussari, ale v zimnom stredisku Tarvisio Camporosso. Hotel je od zjazdovky Prampero vzdialený iba 600 m. Ubytovanie je v jedno-, dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách. Penzión ponúka kvalitnú polpenziu.
Popis jednotiek a objednávka Alessandro

V penzionu Alfredo a v hotelu Alessandro sú volné termíny na dotaz


obsazenost penzion giorgioFooter image